בוטיק ההשקעות המוביל
25 שנות נסיון. סל המוצרים הפיננסיים בניהול אישי.
בוטיק ההשקעות המוביל
סל המוצרים הפיננסיים בניהול אישי.
25 שנות נסיון.
ניהול
תיקי השקעות
גמל והשתלמות
בניהול אישי
ניהול השקעות חיצוני
בקרנות נאמנות
פוליסות
חסכון
ניהול תיקי השקעות
 
אנחנו מתמחים בניהול תיקי השקעות כבר מעל 20 שנה. אנו מנהלים תיקי השקעות של מאות לקוחות פרטיים וגם חברות. מגיעים אלינו מפה לאוזן ומהמלצות של אנשי כספים ויועצי השקעות בבנקים. 
איך מתקבלות ההחלטות
מדי שבוע מתכנסת ועדת ההשקעות של ברומטר ניהול תיקי השקעות לדון במגמות בשוק וסקירות מאקרו כלכליות על ישראל והשווקים המרכזיים .בתום הדיון מתקבלות ההחלטות המרכזיות לביצוע באתו שבוע ,לכל מסלול השקעה בנפרד. נוסף לכך במהלך השבוע מתקבלות החלטות נוספות על פי ההזדמנויות שנוצרות.  למשל ניצול גיוס כסף ע"י הנפקות חדשות או נתוני מאקרו חדשים או דוחות כספיים חדשים שהתפרסמו. 
 
קיראו כאן:
כשאנחנו מגלים הזדמנויות השקעה או רוצים לנצל את התנודות בשוק לקניה או למכירה, קל לקנות ולמכור בגלל היותנו בוטיק השקעות.
 
בברומטר ניהול השקעות עובדים ארבעה מנהלי תיקים שאחראים על ניהול הכסף וקבלת ההחלטות.
פגישת היכרות - עם מנהלי התיקים
לפגישת ההיכרות מגיעים מנהלי תיקי ההשקעות. אנחנו מציגים את החברה, את הניסיון והמקצועיות שלנו בניהול תיקים. השירות בגובה העיניים וללא מתווכים, לא אנשי שיווק ולא "מנהלי לקוחות". אנחנו לא שולחים אנשי מכירות. בפגישה אנחנו מבררים לעומק וביסודיות את המטרות והצרכים ומתאימים את מדיניות ההשקעה לכל אחד ואחת. 
השירות אישי, זמין, הלקוחות יודעים מי מנהל את תיק ההשקעות שלהם, ויכולים להשיג אותנו בשיחת טלפון למשרד.
 
לכל לקוח/ה מסלול השקעה משלו לכל לקוחה ולקוח נבחר מסלול השקעה  לפי צרכיו ודרגת הסיכון המתאימה . בכל מסלול נקבע מה אחוז המניות והאג"ח המדורג מתחת לדירוג A המקסימלי. 
 
בנוסף, יש בתיק ההשקעות מסלול ללא מניות הנקרא הכנסה חודשית. מטרת מסלול זה היא לספק ללקוח הכנסה חודשית באמצעות אגרות חוב של חברות מובילות, בתיק ההשקעות שלו. בפגישה עם בעל הרישיון של ברומטר נחתם הסכם הקובע את מסלול ההשקעה המתאים ללקוח נכון לאותה נקודת זמן בניהול תיק ההשקעות. כמובן שאנחנו מסייעים בבחירת האפיק המתאים לניהול ההשקעות של הלקוח/ה. בין הפרמטרים הנלקחים בחשבון בתכנון תיק ההשקעות הם מטרת הכסף, טווח ההשקעה, מצב תעסוקתי ואישי, המצב הכספי ועלות הניהול.
ניהול תיק השקעות באמצעות ברומטר- איך זה עובד?
מה קורה במהלך הניהול?
יצירת קשר עם מנהלי התיקים »
איך יוצרים איתנו קשר? לשנות מסלול, לעדכן, לשאול, לברר? פשוט מתקשרים או שולחים מייל. מנהלי התיקים נותנים את השירות באופן אישי. אין לנו מרכזיה לניתוב שיחות וגם לא אנשי קשר בין מנהלי התיקים ללקוח. התקשורת ישירה ואנחנו נענים בשמחה לכל פניה. אם יש ללקוח רעיון ששמע מחבר או קרא בעיתון והוא רוצה לעניין אותנו, בבקשה. אנחנו נבחן כל שאלה או הערה לגופה. ואם לקוח מעוניין להיפגש, אפשר לתאם מראש פגישה לכל צורך, אם זה לשאלה, התייעצות, בירור או לצורך שינוי במסלול ההשקעה. 
המסגרת הרגולטיבית והניהולית
ברומטר ניהול השקעות בע"מ היא בעלת רשיון לניהול השקעות שהונפק על ידי הרשות לניירות ערך וכל מנהלי התיקים הם בעלי רשיון כדין. ברומטר מפוקחת על ידי רשות ניירות ערך בכל הקשור ליישום חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות ולחוק איסור הלבנת הון. לברומטר ניהול ההשקעות הסכמים עם הבנקים לאומי, פועלים, מזרחי, דיסקונט, בינלאומי ואיגוד המאפשרים לה לנהל תיקים דרכם.

הירשמו לקבלת ניוזלטר הברומטר החודשי  
ניוזלטר
הרשמו לקבלת עדכונים שוטפים במייל
ניוזלטר
הרשמו לקבלת עדכונים שוטפים במייל
ניוזלטר
הרשמו לקבלת עדכונים שוטפים במייל