סל המוצרים הפיננסיים בניהול אישי.
30 שנות נסיון.
בוטיק ההשקעות המוביל
25 שנות נסיון. סל המוצרים הפיננסיים בניהול אישי.
סל המוצרים הפיננסיים בניהול אישי.
30 שנות נסיון.
סל המוצרים הפיננסיים בניהול אישי.
30 שנות נסיון.
ניהול תיקי השקעות
 
ברומטר מנהלת תיקי השקעות של מאות לקוחות פרטיים וגם חברות. מגיעים אלינו מפה לאוזן ומהמלצות של אנשי כספים ויועצי השקעות בבנקים. 
 
 
לכל לקוח/ה מסלול השקעה משלו לכל לקוחה ולקוח נבחר מסלול השקעה  לפי צרכיו ודרגת הסיכון המתאימה. בכל מסלול נקבע מה אחוז המניות והאג"ח המדורג מתחת לדירוג A המקסימלי. 
 
בפגישה עם מנהל ההשקעות נחתם הסכם הקובע את מסלול ההשקעה המתאים ללקוח נכון לאותה נקודת זמן בניהול תיק ההשקעות. כמובן שאנחנו מסייעים בבחירת האפיק המתאים לניהול ההשקעות של הלקוח/ה. בין הפרמטרים הנלקחים בחשבון בתכנון תיק ההשקעות הם מטרת הכסף, טווח ההשקעה, מצב תעסוקתי ואישי, המצב הכספי ועלות הניהול. בנוסף, יש בתיק ההשקעות מסלול ללא מניות הנקרא הכנסה חודשית. מטרת מסלול זה היא לספק ללקוח הכנסה חודשית באמצעות איגרות חוב של חברות מובילות. 
איך מתקבלות ההחלטות

מדי שבוע ובתחילת המסחר היומי מתכנסת ועדת ההשקעות של ברומטר לדון במגמות בשוק וסקירות מאקרו כלכליות על ישראל והשווקים המרכזיים. בתום הדיון מתקבלות ההחלטות המרכזיות לביצוע, לכל מסלול השקעה בנפרד.   
 
לפגישת ההיכרות מגיעים מנהלי תיקי ההשקעות. אנחנו מציגים את החברה, את הניסיון והמקצועיות שלנו בניהול תיקים. השירות בגובה העיניים וללא מתווכים, לא אנשי שיווק ולא מנהלי לקוחות. בפגישה אנחנו מבררים לעומק וביסודיות את המטרות והצרכים ומתאימים את מדיניות ההשקעה לכל אחד ואחת. 
השירות אישי, זמין, הלקוחות יודעים מי מנהל את תיק ההשקעות שלהם, ויכולים להשיג אותנו בשיחת טלפון.
ניהול תיק השקעות באמצעות ברומטר- איך זה עובד?
מה קורה במהלך הניהול?
יצירת קשר עם מנהלי התיקים »
המסגרת הרגולטיבית והניהולית
ברומטר היא בעלת רשיון לניהול השקעות שהונפק על ידי הרשות לניירות ערך וכל מנהלי התיקים הם בעלי רשיון כדין. ברומטר מפוקחת על ידי רשות ניירות ערך בכל הקשור ליישום חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות ולחוק איסור הלבנת הון. לברומטר הסכמים עם הבנקים לאומי, פועלים, מזרחי, דיסקונט, בינלאומי ואיגוד המאפשרים לה לנהל תיקים דרכם.

הירשמו לקבלת ניוזלטר הברומטר החודשי  
ניוזלטר
הרשמו לקבלת עדכונים שוטפים במייל
ניוזלטר
הרשמו לקבלת עדכונים שוטפים במייל
ניוזלטר
הרשמו לקבלת עדכונים שוטפים במייל